• SUBSCRIBE

Toronto International Film Festival: Skok do światowego rozgłosu.

W dawnych okresach każda ceniąca się rodzina miała pokój, zazwyczaj salon bądź też bibliotekę, w jakim na ścianach wieszały portrety doskonałych członków rodziny. W tej chwili naturalnie takie pomieszczenia spotkać wolno tylko w muzeach. Choć bez wątpienia zdarzają się ludzie, którzy kontynuują dawne tradycje i marzą o tym, żeby w swoim domu również urządzić pokój, w którym wisiałyby obrazy z podobiznami wszelkich członków rodziny. Wiadomo jednakże, że takie malowane przez artystę malarza obrazy po pierwsze są drogie, a po drugie muszą wisieć w dosyć gigantycznym wnętrzu, by ładnie wyglądać. W większości wypadków coraz większą popularność zdobywają w dzisiejszych czasach plakaty do salonu drukowane na podstawie zdjęcia. Mogą one mieć przeróżne rozmiary, dzięki czemu cała kolekcję takich plakatów można zmieścić nawet na niewielkim kawałku ściany. Niewątpliwie tak wydrukowane zdjęcia również są oprawiane w ramę, jednakże zwykle chodzi o to, aby nie rzucała się ona w oczy. W ten sposób wolno zdobyć świetną oraz jedyną w swoim typu ozdobę, która jednocześnie będzie kroniką rodziny.

1. Instrukcje

2. Kliknij i zobacz