• SUBSCRIBE

Inspirujące historie sukcesu: Opowieści o ludziach, którzy zmienili swoje życie

Mnóstwo osób rezygnuje z wyjazdów, ponieważ przewóz pociągiem ze względu na przesiadki oraz postoje jest męczący. Nie wykorzystują z firm wynajmujących wozy z braku prawa jazdy. Niemniej jednak takie przedsiębiorstwa wychodzą na przeciwko zagwozdkom każdego człowieka, też takiego bez tego dokumentu. Za poboczną dopłatą można wynająć oprócz pojazdu też kierowcę, jaki dowiezie nas we wskazane miejsce. To imponujący pomysł dla ludzi starszych schorowanych, które błędnie znoszą dalekie podróże. Również kiedy chcemy by dziecko bez ryzyka dotarło do dziadków, jacy mieszkają w pewnej odległości a nam brak czasu lub auta na zawiezienie ich tam, taka oferta, jak ANCHOR się sprawdzi. Kierowca może nas zawieźć też na ślub, wesele, a także chrzciny. W sytuacji gdy potrzebujemy transportu na lotnisko czy do portu także usługi takiej firmy się sprawdzą. Wszystko jest uzależnione od wymogów dotyczących wyboru pojazdu, czasu na jaki pragniemy wynająć, oraz oczywiście zasobów walutowych. Mimo to oferta ta cieszy się coraz większym szacunkiem wśród kontrahentów tych firm.

2. Znajdź więcej

3. Przeczytaj więcej