Refleksologia jako metoda terapeutyczna.

Oczywiście świat zwierzaków nie składa się z tych, jakie są udomowione. Nieraz mamy okazję spotkać na swej drodze też dzikie zwierzęta. Z pewnością jest to miłe spotkanie, bowiem mamy okazję zapoznać ich zwyczaje. Zwykle odbywa się to przez wycieczki do lasu, gdzie na pewno króliki, liski, sarny lub nawet dziki są przez nas wypatrywane. Jak najbardziej należy poruszać się w dobrej odległości, aby zobaczyć takie zwierzęta. Prędko się płoszą, wobec tego należy być uważnym. Jeżeli natomiast zwierze się nie boi, nie ucieka, tylko podchodzi bliżej może być chore, przykładowo na wściekliznę, poprawniej jest od takich trzymać się z daleka – sprawdź ANCHOR. Niekiedy zdarza nam się spotykać takie zwierzęta w innych okolicznościach na pewno mniej przyjemnych. Wielokrotnie dzikie zwierzęta wychodzą na drogi dojazdowe, jezdnie, przez co jesteśmy w stanie wpaść w poślizg, uszkodzić sobie auto oraz pozbawić życia takiego zwierzęcia. Nie jest to najprzyjemniejsze w skutkach, dlatego zawsze prowadząc auto, przejeżdżając przez drogi w pobliżu lasu porządniej jest trochę zwolnić i mieć oczy dookoła głowy. Takie postępowanie z pewnością wyczuli opisującą nas czujność i pomoże uniknąć wielu groźnych wypadków z udziałem dzikich zwierząt. Dbajmy też o te zwierzęta.

1. Wejdź

2. Zamów online