Jak filozofia wpływa na nasze postrzeganie zdrowia i choroby.

W ostatnich latach zaistniało mnóstwo korporacji, które zajmują się zbiorowym transportem osób. Jako środek transportu wybrano autokar lub też znacznie mniejsze busy, bo pojazdy te są stosunkowo tanie. Firmy te organizują również krajowe, jak i zagraniczne ANCHOR. Dawniej transport prywatny skupiał się głównie na wyprawach zagranicznych. Ostatnio jednakże niezwykle atrakcyjne stały się linie prywatne, mieszczące swym zasięgiem trasy lokalne oraz międzymiastowe. W drobnych miejscowościach pojawiło się mnóstwo korporacji transportowych, które proponują przewóz osób do najbliższego miasteczka. Ludzie coraz to częściej wybierają ich usługi, ponieważ firmy prywatne ze względu na ograniczoną administrację oraz małe zatrudnienie są w stanie sobie zezwolić na znacznie niższe ceny niż popularny PKS. Hitem ostatnich czasów są także busy jeżdżące do największych miast w Polsce. Może podróż takim środkiem transportu nie jest najwygodniejsza, jednak ceny ściśle mówiąc są atrakcyjne. Poza tym bus zmierza od razu do celu, nie zatrzymując się na jakiejkolwiek stacji, jak to jest w wypadku transportu publicznego.

1. Sprawdź teraz

2. Link