Znaczenie odpowiedniej diety dla seniorów

Dzisiaj bardzo sporo mówimy o leczeniu alkoholizmu oraz rosnącej ilości chorych. Słuchamy również, że leczenie alkoholizmu nie przyniosło skutku, bo postać uzależniona powróciła do nałogu – wtedy należałoby sprawić ANCHOR. Jednak, by rozpocząć leczenie trzeba zwrócić szczególną uwagę na przyczynę tej choroby, a przyczyn niestety nie brakuje. Najczęstsze to niepowodzenia w życiu prywatnym np. nieudany związek czy również małżeństwo, śmierć lub też choroba osoby bliskiej. Ponadto utrata pracy, nieumiejętność odnalezienia nowej posady. Przyczyną ma prawo być również zbytni stres w pracy, niedocenianie przez osoby bliskie lub także szefostwo, nadmiernie mała pewność siebie. Duża grupa ludzi schorowanych na alkoholizm jest kiepskich psychicznie, właśnie dlatego też nie rozwiązują swoich kłopotów, a uciekają od nich np. poprzez nadmierne spożywanie alkoholu, które w wielu przypadkach doprowadza do alkoholizmu. Skutkiem tego też, jeśli poznamy przyczynę alkoholizmu mamy w owym czasie większe szanse na błyskotliwą pomoc osobie chorej oraz jej wyleczenie. Życie, bo w trzeźwości jest mnóstwo ciekawsze.

1. Oferta specjalna

2. Strona główna